Uwaga !! Nowa siedziba: ul. Sienkiewicza 33, Tychy. Zamknij
Szyjemy Twoje marzenia

Sukienki– szycie na miarę

Wybierasz się na wesele, bankiet, przyjęcie? Szukasz wyjątkowej kreacji? Zależy ci na tym, aby posiadała unikalny krój? Uszyj ją w pracowni Creomoda. Jesteśmy blisko Ciebie (Katowice, Tychy). Odwiedź nas! Wypijemy wspólnie kawę i porozmawiamy o tym, jakie sukienki lubisz. Na miejscu przymierzysz różne fasony sukienek. Pooglądamy katalogi z aktualnymi trendami w modzie wieczorowej. Wspólnie wybierzemy materiały, z których powstanie Twoja wymarzona sukienka. Marzysz o wyjątkowej sukience? Zadzwoń lub napisz do nas!
 

Unikalny projekt

Suknie wieczorowe, które przygotowujemy w pracowni Creomoda, zawsze są tworzone według projektu ustalonego wspólnie z klientką. Zyskujesz więc pewność, że jest to suknia uszyta specjalnie dla Ciebie! Jej fason zostanie doskonale dopasowany do Twojej sylwetki. A dzięki odpowiedniemu krojowi oraz dobrze dobranym materiałom, będziesz mogła poczuć się w niej swobodnie i komfortowo.

Wysoka jakość materiałów

Dla naszych klientek wybieramy najlepsze gatunkowo materiały. Szycie na miarę daje nam możliwość łączenia różnych pomysłów. Zawsze jednak dbamy o to, aby były to produkty najlepszej jakości. Jednocześnie starannie dobieramy dodatki tak, aby razem z kreacją tworzyły spójną całość. Szyjąc suknie wieczorowe dysponujemy szeroki wyborem materiałów, począwszy od taft, tiuli, poprzez elementy satynowe, organdyny, koronki, koronki francuskie, kryształki Svarowskiego oraz wiele innych.

Kompleksowa obsługa

Każda klientka, która korzysta z usług naszej pracowni jest otoczona indywidualną opieką. Szycie na miarę obejmuje czynności tj.:
  • przygotowanie projektu sukni,
  • dobór materiałów,
  • dobór dodatków,
Jednocześnie, korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz z doskonałej znajomości trendów w modzie, służymy pomocą oraz doradztwem w zakresie wyboru fasonu, materiałów oraz dodatków. Where grammar up falls short, https://write-essayservice.com/ is in its pedagogical value and lack of authority