Uwaga !! Nowa siedziba: ul. Sienkiewicza 33, Tychy. Zamknij
Szyjemy Twoje marzenia
Zapraszamy do miejsca stworzonego dla kobiet poszukujących w sobie indywidualnego i niepowtarzalnego piękna. W naszym studio zajmujemy się Strojem, którego zadaniem jest podkreślanie piękna, dziewczęcości i kobiecości każdej z nas.

Współczesne kobiety to najczęściej osoby bardzo zaangażowane. Współpracownica, Koleżanka, Panna Młoda, Mama, Żona, Gość Weselny – to zaledwie kilka ról, jakie codziennie podejmujemy. W każdej z nich chcemy wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. CreoModa jest odpowiedzią na każdą potrzebę związaną ze strojem.

Nasze doświadczenie to 10 lat pracy i tysiące spełnionych kobiecych oczekiwań. W 2014 roku rozbudowaliśmy naszą pracownię wydzielając przestrzeń na sklep. Tym samym powstało Atelier Mody dla Kobiet – przyjazna przestrzeń, w której każda pani może zakupić stroje dostępne od ręki lub uszyć wybraną kreację w swoim rozmiarze. Na stronach facebooka oraz creomoda.pl znajdziesz próbki naszej pracy – kreacje na różne okazje. Wiele z nich powstało tylko w jednym egzemplarzu. Wyróżniają się indywidualnym krojem, a czasem jedynie haftem lub aplikacją. Wybrane stroje studia creoModa dostępne są również w sprzedaży internetowej. Zajrzyj na: Oferta – Od ręki.

Naszą misją jest:
1.  Dbałość o wysoką jakość wykonania
2.  Indywidualne i elastyczne podejście do Klientki
3.  Możliwość zaprojektowania/zindywidualizowania swojej kreacji.

Jeżeli tego właśnie poszukujesz – jesteś w dobrym miejscu!
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.