Uwaga !! Nowa siedziba: ul. Sienkiewicza 33, Tychy. Zamknij
Szyjemy Twoje marzenia

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Ile średnio trwa uszycie stroju na miarę w pracowni creoModa?

Około 2-3 tygodni

Z jakim wyprzedzeniem należy zlecić szycie sukni ślubnej?

Co najmniej 3 miesiące wcześniej. Możliwa jest również realizacja usługi ekspresowej.

Czy w pracowni mogę zakupić materiał na moją sukienkę?

Oczywiście. Niektóre propozycje tkanin lub kolorów mamy w naszej pracowni, więc będziesz mogła je obejrzeć już na pierwszym spotkaniu. Posiadamy również szeroką wiedzę na temat dostępnej aktualnie oferty tkanin, dlatego służymy Ci pełnym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego materiału do Twojego stroju.

Czy mogę zlecić uszycie kreacji z przyniesionego przeze mnie materiału?

Tak. Postaramy się również doradzić czy kreacja wykonana z tej tkaniny będzie dobrze na Tobie leżała. Zdarza się również, że w niektórych przypadkach doradzamy zmianę kroju lub zmianę materiału. Pamiętaj aby materiał był czysty i nowy.

Chciałabym „coś” uszyć na zbliżającą się okazję ale nie mam sprecyzowanego pomysłu…

Nic nie szkodzi. Zadzwoń i umów się na spotkanie w naszej pracowni. Podczas rozmowy telefonicznej możesz zaznaczyć, że nie masz jeszcze gotowego pomysłu. Spróbuj również poszperać w Internecie – być może jakieś kreacje będą inspiracją dla Ciebie.

Mam nietypową figurę i wymiary. Trudno nawet powiedzieć co dobrze na mnie leży. Czy mogę liczyć na waszą pomoc?

Oczywiście. Jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym od 3 do 83 lat, a Twój rozmiar zawiera się gdzieś pomiędzy 30 a 60, to nie masz powodów do obaw – takie Klientki już korzystały z naszych usług i z pewnością nie jesteś pierwsza. Poza tym powyższe informacje przestają mieć decydujące znaczenie w miejscu, w którym każdy strój szyty jest na miarę.