Uwaga !! Nowa siedziba: ul. Sienkiewicza 33, Tychy. Zamknij
Szyjemy Twoje marzenia

Szyjemy marzenia – czyli jak to się robi w Creomodzie.

W poniższym artykule masz okazję przeczytać jak będzie wyglądała nasza współpraca podczas szycia Twojej kreacji. Główne obszary naszej działalności to indywidualne krawiectwo damskie lekkie, projektowanie i szycie sukni ślubnych, oraz projektowanie i szycie z elementami stylizacji artystycznej. Oprócz kreacji szytych dla klientek indywidualnych współpracujemy także z grupami artystycznymi. Unikamy natomiast produkcji masowej i zleceń powtarzalnych. Również kreacje znajdujące się w naszym sklepie przygotowywane są najwyżej w kilkunastu egzemplarzach.

Być może czasami zastanawiasz się czy szycie na miarę to dobry pomysł? Dodatkowo powstaje niepewność czy konkretna pracownia posiada odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie, np. czy szyliśmy już dla kogoś w Twoim wieku, o Twoich wymiarach i przede wszystkim czy podołamy Twoim indywidualnym wymaganiom? Cóż, jeżeli mieścisz się w przedziale wiekowym od 3 do 83 lat, a Twój rozmiar zawiera się gdzieś pomiędzy 30 a 60, to nie masz powodów do obaw – takie Klientki już korzystały z naszych usług i z pewnością nie jesteś pierwsza. Poza tym powyższe informacje nie są istotne w miejscu, w którym każdy strój może być uszyty na miarę.

Na co zatem możesz liczyć i czego się spodziewać podczas współpracy z CreoModą? Aby zamówić szycie, najpierw powinnaś zadzwonić, napisać e-mail lub odwiedzić nas w celu wspólnego ustalenia terminu /daty i godziny/ pierwszego spotkania. Przy okazji tej wizyty być może spodoba Ci się któraś gotowa kreacja. Pierwszy kontakt (e-mail lub telefon) jest bardzo ważny, ponieważ nasz grafik spotkań wypełniony jest na kilkanaście dni do przodu. Wysyłając maila możesz załączyć zdjęcie sukienki, którą chciałabyś się inspirować, dzięki czemu będziemy mogli wstępnie wycenić koszt Twojej kreacji. Nasze klientki możemy podzielić na dwie grupy:

Po pierwsze są to Panie, które potrzebują „czegoś ładnego” do pracy, na przyjęcie, bal, wesele lub inną okazję. Nie mają konkretnego pomysłu i oczekują kilku propozycji. W takiej sytuacji pierwszą wizytę poświęcamy na sprecyzowanie oczekiwań, projektowanie kreacji i ustalanie rodzaju materiału. W każdym z powyższych tematów możesz liczyć na naszą pomoc i doradztwo. Na miejscu posiadamy szeroką ofertę tkanin, spośród których również możesz dokonać wyboru. Wizyta kończy się zebraniem wymiarów i ustaleniem sposobu dostarczenia materiału (może być przekazany przez Ciebie lub zakupiony przeze nas).

Druga grupa Pań to Klientki, które mają już sprecyzowany gust i oczekiwania. Często przychodzą z konkretnym zdjęciem, rysunkiem, lub przesyłają swoje pomysły e-mailem. Czasem oczekują ode nas jedynie porady w doborze odpowiedniego materiału, a niektóre przynoszą tkaninę ze sobą. W takiej sytuacji na pierwszym spotkaniu omawiamy detale stroju, dokonujemy niezbędnych pomiarów i ustalamy datę pierwszej przymiarki.

Aby powierzyć nam zakup materiału na swoją kreację, należy przynieść na pierwsze spotkanie ok. 100 zł, które stanowią zaliczkę na poczet zakupów. W przypadku sukni ślubnej należy liczyć się z zaliczką w wysokości 500 zł.

Standardowo realizujemy zlecenie w ok. 10 do 21 dni, jednak bardzo duża liczba zamówień w tym samym czasie może spowodować wydłużenie okresu oczekiwania. Na życzenie możliwe jest skorzystanie z usługi ekspresowej, czyli zlecenia realizowanego w 5 do 10 dni – o ile ilość szytych jednocześnie strojów nie blokuje takiej opcji.

Podczas realizacji zlecenia spotykamy się na dwóch przymiarkach, na których dokonujemy niezbędnych korekt oraz indywidualizacji zlecenia do Twoich oczekiwań. Szczególnym rodzajem zamówienia jest szycie sukni ślubnej. W tym wypadku należy liczyć się z większą liczbą przymiarek i dłuższym okresem wykonania projektu. Cały proces szerzej opisujemy w artykule „Suknia Ślubna„. Podczas każdej przymiarki możliwe są jeszcze niewielkie modyfikacje koncepcji stroju, których skala każdorazowo zależy od stopnia zaawansowania prac.

Przy odbiorze stroju następuje ostatnia przymiarka. Część kreacji zostaje sfotografowana a zdjęcie zamieszczone na naszej stronie internetowej. Jeżeli wyrazisz zgodę, możemy zamieścić Twoje zdjęcie w nowym stroju.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca układała się wzorowo.

pay for writing papersessay help